no saved

04 march 2019

Manager vânzări bălți

Beltsi · ÎCSM Easy Credit company jobs »

Salary Sex
45 MDL per hour Does not matter

Dacă ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Dacă ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md cu specificarea ”Manager vânzări Bălți” sau apelați: 0-7845-1111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în teren
• Alimentarea cu combustibil a automobilului
• Alte facilități

Scopul postului: Identificarea continuă a noilor parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți

Localitatea: mun. Bălți

Cerințe:
• Studii superioare
• O bună experiență de management în vânzări directe
• Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
• Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
• Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
• Permis auto cat. B
• Automobil propriu econom și funcțional

Responsabilități:
• Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
• Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor clienți
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
• Participarea la negocieri, întocmirea contractelor
• Planificarea, coordonarea activității în localitatea arondată
• Prezentarea rapoartelor de activitate

Phone number
+373 78 451111
E-mail hr@easycredit.md
Web-Site ecredit.md