no saved

11 january 2020

Manager vânzări

Chisinau · OCN Easy Credit company jobs »

Salary
45 MDL per hour

Ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md cu specificarea ”Manager vânzări” sau apelează: 0-7845-1111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Posibilitate de avansare
• Oficiu modern în centrul capitalei
• Alte facilități

Scopul postului: Administrarea echipei de agenți în vânzări directe prin majorarea continuă a vânzărilor

Sediul: mun. Chișinău, str. Tighina 49/4

Cerințe:
• Studii superioare
• O bună experiență de management în vânzări directe
• Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
• Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
• Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
• Permis auto cat. B

Responsabilități:
• Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
• Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor clienți
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
• Participarea la negocieri, întocmirea contractelor
• Planificarea, coordonarea lucrului echipei de agenți din subordine
• Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor

Phone number
+373 78 451111
E-mail hr@easycredit.md
Web-Site ecredit.md