Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

15 iunie 2017

Chişinău · Teatrul Național Eugene Ionesco joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 2 ani

TEATRUL NAȚIONAL EUGENE IONESCO angajează Secretar Artistic, regim de muncă de bază, program de 8 ore pe zi, cu 2 zile de odihnă.
Cerinţe:
1. Studii superioare;
2. Experienţă în domeniu secretariat;
3. Cunoașterea perfectă a limbilor română, engleză, franceză și rusă citit și scris;
4. Utilizator avansat MS Office;
5. Abilități de comunicare;
6. Abilităţi de organizare şi planificare;
7. Persoană deschisă, comunicativă, manifestare de promptitudine în rezolvarea problemelor;

Responsabilităţi :
1. Asigură publicitatea spectacolelor din repertoriu prin redactarea caietelor program, afişelor şi publicarea în mass media a programului spectacolelor teatrului;
2. Conceperea artistică a afişelor;
3. Realizează documentaţia fiecărui spectacol, cuprinzând articole critice din presă, fotografii, afişe;
4. Redactează comunicatele de presă;
5. Furnizează mass-mediei toate informaţiile necesare mediatizării unui spectacol - informaţii strict documentare: dramaturgie, personal artistic, concepţie artistică, sinopsis, fotografii, etc;
6. Întocmește fişele de creaţie artistică ale personalului artistic şi răspunde de păstrarea si arhivarea acestora;
7. Îndeplineşte şi alte atribuţii stabilite de organele de conducere ale instituţiei;

Candidatul pentru funcţia de Secretar Artistic va expedia un CV la adresa de email secretariat.teionesco@gmail.com
Doar persoanele selectate vor fi anunţate telefonic şi invitate la un interviu.

Telefon
+373 22 240393
E-mail secretariat.teionesco@gmail.com
Web-Site tei.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word