Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

31 mai 2018

Chişinău · Interactiv joburile companiei »

Oferim
Lucru în cadrul unui colectiv prietenos, dinamic și mereu în dezvoltare;
• Posibilitatea de a învăța lucruri noi și interesante din domeniul resurselor umane;
• Pachet social complet;
• Oficiu în centrul capitalei.
Cerințe:
• Studii superioare absolvite (resurse umane/psihologia muncii și organizațională/ management);
• Excelente abilități de comunicare (negociere, convingere, asertivitate, empatie);
• Capacitatea de a lucra în echipă;
• Capacitatea și responsabilitatea de finalizare a sarcinilor în termenul prestabilit.
• Bune cunoștinte de operare PC (Microsoft Office, Excel);
• Cunoașterea avansată a limbii române și ruse (inclusiv scris);
• Persoană atentă la detalii, creativă și liberă în expirarea ideilor în scris.

Responsabilități:
• Asistență secretariat; Gestiune resurse umane.
• Participă și oferă asistență la elaborarea tututror procedurilor de resurse umane strategice (integrare și adaptare, evaluare și performanță, planificare de carieră, cultură organizațională).

Persoanele interesate sunt rugate să ne transmită CV-ul la adresa electronică:
info.interactiv.md@gmail.com

Telefon
+373 22 227766
Fax +373 22 227766
E-mail info.interactiv.md@gmail.com
Web-Site interactiv.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word