Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 mai 2017

Chişinău · Nivalli joburile companiei »

Descrierea postului:
- Administrarea și organizarea activității de secretariat
- Asigurarea oficiului cu materialele necesare
- Planificarea și organizarea lucrului în oficiu, etc.

Cerințe:
- Medii speciale sau superioare
- Experiență de cel puțin 1an la un post similar
- Abilitatea de lucru cu informația primită
- Microsoft Office – utilizator experimentat
- Cunoașterea 1C8 – constituie un avantaj
- Limba rusă, romana - nivel avansat, limba engleză - constituie un avantaj
- Cunoașterea principiilor protocolare și de comunicare orală și scrisă
- Abilitatea de a planifica, organiza și coordona eficient activitățile de secretariat
- Abilități de luare a deciziilor în mod operativ

Oferim:
- Salariu stabil achitat la timp
- Pachet social
- Alimentare și transport gratuit la locul de muncă

Amplasarea: s. Dubăsarii-Vechi, r. Criuleni.

Telefon
+373 68 686535
E-mail hr@nivalli.md
Web-Site nivalli.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word