Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

06 februarie 2014

Chişinău · Conect joburile companiei »

Sex Experienţa
Masculin de la 3 ani

Compania Conect, retailer in domeniul telecom-IT, anunta
concurs pentru ocuparea posturilor:
DIRECTOR SECTIA MARKETING

Descrierea postului:
* Sa promoveze imaginea companiei, studiul pietii si al concurentei, elaborarea planului de marketing,
* Sa deruleaze campanii de marketing, face prezentari si dezvolta programe de instruire in vinzari,
* Sa creeze si sa realizeze planuri media, impreuna cu agentiile media in limita bugetului aprobat,
* Sa gestioneze procesul de pregatire si achizitie a materialelor de promovare,
* Sa dezvolte conceptul de brand book si respectarea acestuia, ameliorarea lui pe parcurs,
* Sa planifice strategia activitatii de marketing in raport cu relatia cu piata,
* Sa coordoneze marketingul in deschiderea noilor magazine,
* Sa elaboreze planul de promovare a produselor si serviciilor companiei prin intermediul Web Site.

Cerinte fata de candidat:
* Studii superioare economice,
* Experienta in domeniu minim 3 ani,
* Cunostinte de operare PC (avansat),
* Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza,
* Persoana organizata, comunicabila, creativa cu abilitati de negociere.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la Departamentul Resurse Umane pe adresa de email, cu specificarea postului.

E-mail hr@conect.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word