Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

11 august 2016

Tehnician securitate si sanatate in munca ( producere in chisinau)

Chişinău · HR-Consulting joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de Tehnician Securitatea si Sanatatea in Munca
Profilul companiei: companie internationala, in domeniu producerii automotive, numarul de salariati 500-700.

TEHNICIAN SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA ( producere in Chisinau)

RESPONSABILITATI:
• Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului
• Realizeaza instructiunile de Securitate si sanatate in munca
• Completeaza fisele de instruire SSM
• Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Securitatea si Sanatatea in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor si Protectia Mediului de catre toti angajatii
• Asigura siguranta si sanatatea in munca
• Intruieste angajatii cu privire la SSM

CERINTE:
• Experienta in domeniul sanatate si Securitate in munca min 3 ani, preferabil producere
Sa posede certificatul de Santate si Securitate in Munca de la Inspectia Muncii
• Cunostinte avansate a codului muncii si a hotaririlor guvernului privind securitatea si sanatatea muncii;
• Cunostinte de PC avansate
• Limba romina, rusa, Engleza- cel putin intermediate

OFERTA:
• Salariu avantajos, posibilitatea de crestere foarte mare
• Training-uri de dezvoltare in Moldova si Romania
• TeamBuilding-uri in tara si strainatate

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa tt10@search4staff.com
Codul pozitiei, SSM. Telefon 060422844, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon
+373 60 422844
Fax +373 22 209134
E-mail bb50@search4staff.com
Web-Site search4staff.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word