Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

16 august 2016

Chişinău · SmartHUB joburile companiei »

Compania Smart HUB specializată în organizarea evenimentelor/ închiriere spațiu pentru seminare, traininguri și întilniri de afaceri angajează manager/administrator.

Responsabilități:
- Administrează și coordonează organizarea evenimentelor (seminare, conferințe, întîlniri);
- Organizează activități de secretariat și realizează sarcini administrative;
- Asigură traducerea, redactarea și interpretarea documentelor/corespondenței din engleză/rusă în limba romană și viceversa, după caz;
- Dezvoltarea relațiilor cu partenerii locali;
- Implicarea totală în activitățile planificate.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Experiența în vînzari servicii și marketing;
- Cunoașterea mediul de afaceri în organizarea evenimentelor;
- Comunicare eficientă, abilități de prezentare și de negociere;
- Vorbirea fluentă în limba română, engleză, rusă. Cunoașterea mai multor limbi străine este un avantaj;
- Cunoașterea calculatorului: Microsoft Office(Word, Excel, Power Point);
- Dorința de a însuși rapidlucruri noi;
- Activarea peste programul de lucru, după caz;
- Aptitudini organizatorice.

Particularități:
- Să poată îndeplini mai multe funcții organizatorice, să manifeste inițiativă;
- Să respecte termenii stabiliți;
- Să formuleze gîndurile clar și structurat;
- Să fie energic, punctual și organizat;
- Ținuta business este un mare avantaj!

Oferim:
- Salariu motivant;
- Condiții excelente de lucru;
- Oficiu in centru orașului;
- Ceai, cafea, biscuiți.

Doar canditații selectați vor fi contactați.

Rugăm persoanele interesate să exepedieze CV la adresa info@smarthub.md

E-mail info@smarthub.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word