Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

11 august 2016

Receptionist cu functii administrative ( producere)

Chişinău · HR-Consulting joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de Receptionist cu functii administrative pentru clientul sau.

Profilul companiei: companie de producere automotive internationala in Chisinau

RECEPTIONIST CU FUNCTII ADMINISTRATIVE ( PRODUCERE)

RESPONSABILITATI:
• Receptionarea si redirectionarea apelurilor telefonice pentru toti angajatii fabricii
• Coordonarea corespondentei si emailurilor, organizarea anumitor presentari
• Procurarea, verificarea, monitorizarea stocurilor pentru office supplies, echipament pentru angajati (exemplu halate, coordonarea locker-s pentru angajatii fabricii)
• Va intilni oaspetii companiei de peste hotare care vin la fabrica
• Alte functii administrative

CERINTE:

• Experienta in pozitie similara de receptionist, preferabil in producere 1-3 ani
• Studii superioare, Business, Administrare si alte facultati
• Limba romina, rusa, Engleza- avansat
• Persoana activa, detail oriented responsabila, orientata spre rezultat
Cunostinte de PC avansate, in special Excel si Word

OFERTA:
• Salariu avantajos, posibilitatea de crestere foarte mare
• Oportunitatea de a lucra la o companie internationala stabila care investeste in angajatii sai

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa bb20@search4staff.com
Codul pozitiei, ADM Telefon 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon
+373 62101290
Fax +373 22 209134
E-mail bb90@search4staff.com
Web-Site search4staff.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word