no saved

12 february 2019

Inginer/ tehnician mecanic utilaj agricol, magdacesti

Chisinau · ISP Inter company jobs »

Responsabilități:
• Reparația și deservirea utilajului agricol (tractoare, cultivatoare, stropitori, tocatoare…) la sediul clientului;
• Darea in exploatare și consultarea clienților companiei privind lucrul cu tehnica procurata;
• Analiza, examinarea și documentarea cazurilor de defectare a tehnicii agricole;
• Ducerea evidenței deservirilor în perioada de garanție și post-garanție;
• Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute.

Cerințe:
• Studii ingineresti sau mecanice constituie avantaj;
• Experiența intr-o poziție similară;
• Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi;
• Devotament și atitudine față de companie;
• Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constituie avantaj);
• Cunoștințe de operare calculator (constituie avantaj);
• Permis de conducere categoria B (permis de conducere categoria H va constitui un avantaj);
• Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă;
• Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova si peste hotare.

Condiții:
• Grafic de lucru flexibil;
• Salariu atractiv;
• Angajare oficială. Pachet social complet;
• Stagieri în Europa la furnizorii tehnicii agricole;
• Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Phone number
+373 69 873379
E-mail office.ispinter@gmail.com