no saved

02 october 2018

Chisinau · HR-Consulting company jobs »

Compania: specializată de vânzarea tehnicii agricole
Cerinte:
→ Studii superioare in domeniul agriculturii sau marketingului
→ Experienta in domeniul dat
→ Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
→ Disponibilitate munca in teren
→ Cunostinte operare PC (Excel, Word)
→ Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza (avantaj)
→ Permis conducere categoria B
→ Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
→ Capacitate de adaptare si invatare rapida
→ Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
→ Capacitate de mediere, gestionare și rezolvare promptă a problemelor
→ Orientare către rezultat

Responsabilitati:
→ Obiectivul principal - vânzarea produselor din portofoliul companiei
→Informarea si indrumarea clientilor in alegerea potrivita a produsului
→Cunoasterea tuturor produselor si utilitatea acestora
→Gasirea noilor clienti
→Lucru cu clienti existenti prin intermediul CRM-ului companiei

Beneficii:
→Lucru oficial
→Automobil de serviciu (cheltuieli de transport, amortizarea automobilului)
→Posibilitatea de a crește în cariera
→Traininguri, conferinte, instruiri, materiale pentru sporirea calificării

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tt20@search4staff.com sau sunați la numărul: 069638007.

Phone number
+373 69 638007
E-mail andrianova.kris1996@gmail.com