no saved

12 december 2017

Rezina · Lafarge Ciment (Moldova) company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Educatie:
Studii superioare tehnice / Scoala medie sau liceu + 2 ani studii tehnice in mecanica + 5 ani experienta in domeniul de mentenanta sau mediu industrial.

Abilitati:
Cunoasterea limbilor romana (avansat), rusa (avansat), engleza la nivelul exercitatii functiei.
Cunoastere pachet MS Office, a bazelor de date in mentenanta si celor mai bune practici (specifice).
Deschidere spre comunicare verbala si scrisa.
Adaptabilitate sporita la stres si lucru peste program in cazuri de opriri accidentale si alte situatii exceptionale - pentru a asigura procesul tehnologic neintrerupt de producere.
Capacitate inalta de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati:
Coordonarea si supravegherea activitatii de mentenanta electrica si automatizare pe durata schimbului in scopul asigurarii functionarii echipamentelor necesare desfasurarii procesului de fabricatie, conform cerintelor Sistemului de Management Integrat (SMI) in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca (SSM), Calitatii si Protectiei Mediului.
Organizarea şi efectuarea lucrarilor de reparatie, exploatare si intretinere a echipamentelor electrice la oprire conform graficului de reparatii aprobat pe sectoarele de care raspunde conform ordinului anual de responsabilitati in gospodaria electrica a uzinei.
Gestionarea resurselor umane (angajati Lafarge Ciment (Moldova) S.A. si Contractanti) pe parcusului schimbului.
Coordonarea activitatilor de imbunatatire continua (performantelor) a lucrarilor gestionate si optimizarea costurilor.

Alte cerinte:
Adaptare la un program de lucru flexibil.

Beneficii:
Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
Activitate intr-o echipa multinationala de profesionisti.
Pachet social si salarial atractiv

Phone number
+373 254 55272
Fax +373 254 55549
E-mail recrutare-mda@lafargeholcim.com
Web-Site lafarge.md