no saved

18 february 2014

Chisinau · European Drinks Import Export ICS company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Compania angajează director post de radio.

Responsabilitati principale:
•Asigură consultanţa juridică pentru companie
•Va soluţiona probleme juridice apărute în companie din punct de vedere legal
•Verifică şi ţine evidenţa contractelor
•Participă la şedinţe judiciare.
•Soluţionarea amiabilă a litigiilor civile

Cerinţe de bază:
•Experienţa : minim 1 an în domeniul juridic
•Studii superioare
•Cunoştinţe solide în domeniul jurisprudenţei şi capacitate de aplicare a acestora în practică
•Cunoaşterea perfectă a limbii română , engleza va constitui un avantaj
•Utilizare PC (Microsoft Office) şi Internet
•Persoană responsabilă
•Abilitati dezvoltate de negociere, comunicare si rezistenta la stress

Beneficii:
•Pachet salarial competitive
•Mediu de lucru placut

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei.

In CV indicati postului vacant.

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

Phone number
+373 22 476002
E-mail serviciupersonal.europeandrinks@mail.ru