Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 februarie 2014

Chişinău · European Drinks Import Export ICS joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Compania angajează director post de radio.

Responsabilitati principale:
•Asigură consultanţa juridică pentru companie
•Va soluţiona probleme juridice apărute în companie din punct de vedere legal
•Verifică şi ţine evidenţa contractelor
•Participă la şedinţe judiciare.
•Soluţionarea amiabilă a litigiilor civile

Cerinţe de bază:
•Experienţa : minim 1 an în domeniul juridic
•Studii superioare
•Cunoştinţe solide în domeniul jurisprudenţei şi capacitate de aplicare a acestora în practică
•Cunoaşterea perfectă a limbii română , engleza va constitui un avantaj
•Utilizare PC (Microsoft Office) şi Internet
•Persoană responsabilă
•Abilitati dezvoltate de negociere, comunicare si rezistenta la stress

Beneficii:
•Pachet salarial competitive
•Mediu de lucru placut

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei.

In CV indicati postului vacant.

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

Telefon
+373 22 476002
E-mail serviciupersonal.europeandrinks@mail.ru
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word