no saved

19 november 2021

Chisinau · Zaw energy company jobs »

Cerințe fața de candidat:
• Studii superioare economice (contabilitate);
• Cunoașterea legislației în domeniul contabilității;
• Abilități excelente de operare PC ( MS Office: Word, Excel; 1C)
• Rigurozitate și atenție la detalii;
• Asumarea responsabilității;
• Cunoașterea limbii română și rusă este obligatorie . Cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj;

Responsabilități:

• Evidenta contabila /Emiterea documentelor primare contabile/ Înregistrarea facturilor in programul 1C;
• Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intări, ieşiri, banca);
• Evidenta registrului de casa;
• Casarea combustibilului;
• Evidența valorilor materiale și a mărfurilor;
• Procesarea documentelor de import-export;
• Controlul rezultatelor inventarierelor;
• Controlul si distribuirea cheltuielilor indirecte. Organizarea lucrărilor administrative în birou ( Managementul oficiului);
• Pregatirea, introducerea si sortarea documentelor/ Întocmirea și redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;

Oferim:

• Perspective de realizare profesională;
• Ziua de muncă de la 9.00 - 18.00 (s/d – zile de odihnă)
• Angajare oficială, pachet social integru - salariu atractiv, motivant în crestere in dependenta de rezultate.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul, la adresa de email zawenergy@gmail.com cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numărul de telefon: 068639900, 060316433.

Phone number
+373 68 639900
Fax +373 60 316433
E-mail zawenergy@gmail.com
Web-Site zawenergy.md