no saved

28 january 2020

Chisinau · Procar ADAC company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Persoană responsabilă să-și îndeplinească sarcinile în termenii stabiliți, activă, dinamică și atentă la detalii.
Cerințe:
- Studii de specialitate contabilă, economie sau finanțe finisate;
- Cunoștințe practice în domeniul contabilității (activitate comercială);
- Cunoașterea programului de contabilitate 1C;
- Experiență în funcția de contabil sau ajutor contabil de minim 1 an.
Responsabilități:
- Evidența și verificarea facturilor fiscale și a altor documente de contabilitate primară;
- Verificarea decontărilor cu clienții;
- Efectuarea operațiunilor bancare;
- Pregătirea informației contabile pentru rapoartele financiare și fiscale.
Condiții de muncă:
- Lucru stabil în cadrul unei companii cu perspectivă de dezvoltare;
- Salariu stabil;
- Regim de lucru luni-vineri, de la 09:00-18:00, sâmbătă, de la 09:00-14:00.
Adresa: or. Chișinău, str. Varnița, 16A.

Phone number
+373 60 039922
Fax +373 60 037373
E-mail info@procar.md
Web-Site procar.md