no saved

28 may 2014

Consultant vinzari imobiliare

Chisinau · IMOBILEXPERT company jobs »

Consultant Vînzări Imobiliare
Eşti o persoană sociabilă, ambiţioasă şi eşti în căutarea unui post de muncă ce îţi oferă mari perspective?
Atunci funcţia Consultant Vînzări Imobiliare este pentru tine!
Cerinţe faţă de candidat:

• Experienţă în vînzări sau experienţă în domeniu va constitui un avantaj dar nu este obligatorie;
• Activ, carismatic, aptitudini înalte de comunicare;
• Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
• Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
• Perseverenta in atingerea obiectivelor;
• Cunoaşterea limbilor română si rusă.
• Posedarea permisului de conducere.

Responsabilităţi:
• Cautarea activă a potenţialilor clienţi;
• Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
•Consultarea clienţilor potenţiali.

Avantaje:
• Instruire;
• Sistem de remunerare competitiv;
• Posibilităţi de dezvoltare profesională.
Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul insotit de o fotografie la adresa de e-mail: director@imobilexpert.md
In tema scrisorii mentionati in mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati.
Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecte a CV-urilor.

E-mail director@imobilexpert.md