no saved

27 october 2017

Director vinzari imobiliare

Chisinau · HORUS company jobs »

Compania de constructii anunță concurs pentru suplinirea postului vacant Director vînzări imobiliare
Cerințele postului:
• Experiență în domeniul vînzărilor imobiliare.
• Cunoașterea tehnicilor de vînzare directă și indirectă, a lucrului cu baza de clienți.
• Abilități de comunicare și convingere.
• Spirit organizatoric.
• Cunoașterea limbilor române și ruse.
Responsabilitățile postului:
• Elaborează și urmărește ralizarea planului de vînzări și profit.
• Elaborează și urmărește realizarea planului de marketing.
• Organizează și planifică întîlniri, negocieri, prezentări.
• Organizează și urmărește întregul proces de tranzacționare.
• Identifică direcții de dezvoltare a departamentului de vînzări și propune promovarea de servicii noi și soluții.
• Conduce și organizează activitatea Departamentului.
Noi vă oferim:
- Salariu motivant.
- Condiții de muncă atractive.
- Pachet social deplin.
- Instruire, traininguri în domeniu, alte beneficii.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: resurse@horus.md

E-mail resurse@horus.md