no saved

11 august 2016

Consultant vinzari bunuri imobile

Chisinau · ImobilExpert company jobs »

Eşti o Persoană Sociabilă, Ambitoasa, si Capabila sa obtina Rezultate Inalte? Atunci funcţia de Consultant Vinzari Bunuri Imobile este pentru TINE!

Agentia Imobiliara IMOBILEXPERT, in urma necesitatii de extindere a activitatii angajeaza Consultant Vinzari Bunuri Imobile.

Cerinţe faţă de candidat:
• Capacitatea de a intra usor in contact cu oamenii;
• Nivel inalt de insistenta si rezistenta in fata provocarilor;
• Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
• Cunoaşterea limbilor română si rusă.

Responsabilităţi:
• Cresterea venitului Companiei prin vinzarea bunurilor imobile;
• Planificarea activitatilor pentru atingerea scopurilor companiei;
• Consultarea clientilor potentiali;
• Asistarea clientilor la toate etapele procesului de vinzare .

Avantaje:
• Instruire continua, stagieri peste hotare
• Conditii optime de lucru, echipa prietenoasa
• Posibilităţi de dezvoltare personala si profesională.
• Sistem de remunerare competitiv;

Sunt incurajate sa aplice Persoane Tinere, Dinamice si Motivate sa obtina Rezultate Mari!

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul insotit de o fotografie la adresa de e-mail: oleg@imobilexpert.md

E-mail oleg@imobilexpert.md
Web-Site imobilexpert.md