no saved

08 july 2016

Consilier vanzari produse bancare (balti)

Beltsi · Banca Comerciala Romana Chisinau company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 3 years

Banca Comercială Română Chișinău S.A.
anunţă concurs pentru postul

Consilier vânzări

în cadrul Filialei nr.1 Eminescu din mun. Bălți

Misiune post: Atragerea și menținerea relațiilor cu clienții filialei, vânzarea produselor bancare de credit și non-credit conform țintelor stabilite

Responsabilităţi
• Promovează produsele și serviciile bancare către clienții persoane fizice și juridice
• Atrage clienți noi spre deservire la filială conform țintelor stabilite
• Menține și consolidează relațiile cu clienții existenți
• Acordă informații clienților privind produsele și serviciile bancare oferite
• Gestionează relațiile cu clienții privind produsele de credit și non-credit oferite

Cerințe față de candidați
• Studii superioare economice
• Experienţă bancară minim 3 ani, preferabil în front office
• Experiență în activitatea de creditare minim 1 an
• Cunoașterea PC la nivel de utilizator avansat
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Profilul candidatului
• Capacitate de analiză a cerințelor clienților
• Abilități de vânzare și negociere
• Orientare spre deservirea calitativă a clienților
• Responsabilitate şi implicare
• Abilități de gestionare eficientă a timpului
• Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Departamentul Resurse Umane și Comunicare sau prin e-mail: resurse.umane@bcr.md.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Phone number
+373 22 852098
Fax +373 22 852002
E-mail resurse.umane@bcr.md
Web-Site bcr.md