no saved

26 october 2017

Consilier - vinzari (chisinau)

Chisinau · BCR Chisinau company jobs »

Banca Comercială Română Chișinău S.A.
anunță concurs pentru postul

Consilier vânzări - Chisinau

Misiune post: deservirea clienților la ghișeul universal

Responsabilități
• Oferă consultații clienților cu privire la produsele și serviciile băncii;
• Efectuează operațiuni de încasări și plăți în numerar, operațiuni cu POS, tranzacții de schimb valutar, alimentări de conturi curente și de card, operațiuni de cont curent, depozite, carduri;
• Păstrează integritatea numerarului aflat în gestiune;
• Efectuează operațiunile de primire/eliberare a numerarului în strictă conformitate cu reglementările privind operațiunile bancare cu numerar și fără numerar;
• Procesează documentele aferente operațiunilor executate.

Cerințe față de candidați
• Studii superioare economice
• Experiență bancară constituie un avantaj
• Cunoașterea PC la nivel de utilizator mediu (MS Office)
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Profilul candidatului
• Capacitate de analiză a cerințelor clienților
• Orientare spre servirea clienților
• Responsabilitate și implicare
• Abilități de gestionare eficientă a timpului
• Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Departamentul Resurse Umane și Comunicare sau prin e-mail: resurse.umane@bcr.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail resurse.umane@bcr.md
Web-Site bcr.md