no saved

23 march 2018

Agent comercial pentru clienti din germania

Chisinau · Mteam company jobs »

Companie Germana localizata la Chisinau este in cautare de Agent Comercial pentru clienti din Germania
Responsabilitati de baza:
- Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei
- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Germna
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte minime de operare PC
Se ofera:
- Salariu Motivant cu perspectiva de crestere
- Prinzurile achitate
- Training-uri
Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: hr@mteam.md si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

E-mail hr@mteam.md