no saved

11 december 2017

Manager relatii cu clienti juridici din anglia

Chisinau · Mteam company jobs »

Companie Germana localizata la Chisinau este in cautare de Manager relatii cu clienti din Anglia

Responsabilitati de baza:
- Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea produselor
- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
- Negocierea preturilor de achizitie
- Cautarea de noi clienti

Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Engleza
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte de operare PC (Gdocs, Skype, mail)

Se ofera:
- Salariu motivant si prinzurile achitate
- Training-uri
-Posibilitatea de avansare in cariera
- Oficiul in centru orasului.
Daca sunteti interesat. expediati-ne CV dvs la adresa de email: hr@mteam.md

E-mail hr@mteam.md