Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

25 august 2016

Chişinău · Marsala Performance Agency joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 9 ani

Marsala Performance Agency angajează Senior Manager!
Cerințe:
1. Responsabilitate față de sarcini;
2. Disponibilitate de a învăța lucruri noi și utile;
3. Capacitate de analiză și prevenire a situaților de criză;
4. Organizare în activitate;
5. Spirit de observație;
6. Abilități de lucru în echipă;
7. Planificarea activitatății și respectarea planului;
8. Cunoașterea limbilor română și rusă;
9. Experianță de cel puțin un an;
10. Absolvirea facultății în domeniu va constitui un avantaj.
Responsabilități:
1. Menţinerea legăturii cu clienţii agenţiei;
2. Analiza activității clienților și prevenirea eventualelor schimbări pe piață;
3. Coordonarea proiectelor.
4. Propunerea conceptelor pentru materiale, campanii, evenimente, spoturi.
5. Pregătirea şi încheierea contractelor;
6. Întocmirea rapoartelor periodice solicitate;
7. Negocierea cu furnizorii şi coordonarea acestora pe toata durata proiectelor.
Oferim:
1. Salariu bazat pe indicatori de performanţă;
2. Ocazia de aţi pune amprenta într-o companie în creştere;
3. Mediu de lucru relaxant, alături de un colectiv tânăr şi unit. Activitatea se va desfăşura la birou;
4. Posibilitatea dezvoltării şi promovării pe plan profesional;
5. Program de lucru 8 ore.
Aşteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa de e-mail: info@marsala.md. Telefon: 068 111 804

Telefon
+373 68 111804
E-mail olga.derevenco@marsala.md
Web-Site https://facebook.com/MarsalaPA/?fref=ts
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word