Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

21 iunie 2016

Chişinău · Golden Invest joburile companiei »

Vârsta
20 - 35 ani

Descrierea postului:
- Prespectarea pietei si identificarea de noi clienti.
- Stabileste si urmareste realizarea obiectivelor de vanzari.
- Transmiterea corecta , completa si la timp a informatiilor si documentelor clientilor.
- Completeaza rapoarte periodice in forma ceruta de angajator.
- Gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi.
- Atingerea obiectivelor de vanzari
- Acces la o platforma de tranzactionare performanta.
- Target clienti : Moldova si Rusia.

Cerinte:
- Tinuta office
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoana orientata spre succes, seriozitate.
- Disciplinat, ordonat, cu motivatie interioara si dorinta de a face bani.
- Atitudine independenta si pozitiva.
- Cunostinte pachet MS Office.
- Obligatoriu limba rusa la perfectie.
- Rezistenta la stres si flux ridicat de munca.
- Varsta cuprinsa intre 20 si 35 ani.

Oferta si beneficii:
- Training gratuit
- Telefon de munca
- Grila salarizare peste medie, comisioane, bonusuri zilnice!
- Posibilitatea reala de avansare imediata.
- Mediu de lucru intr-o echipa tanara si experimentata
- Locatie office centrala.
- Program L-V, 8:30-17:30

Telefon
+373 60 731789
E-mail dolinschiraisa@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word