Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

21 ianuarie 2016

Chişinău · Emil&Ian Service joburile companiei »

Descrierea postului:
- Evidenta, gestionarea bazei de contracte
- Instruirea, gestionarea si suportul agentilor vinzari si a echipei de vinzari
- Lucrul la PC

Cerinte:
- Experienta de lucru in compania Orange se saluta
- Concentrare, atentie
- Cunoasterea perfecta calculatorului (MS Office: Word, Excel), Internet
- Cunoasterea perfecta a limbii romane, ruse.
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- Abilitati de comunicare si de solutionare a problemelor

Compania ofera:
- Pachet social
- Salariu motivant
- Lucru intr-o echipa dinamica

Persoanele interesate sunt rugate să trimită Cv-ul (cu o poză ataşată) la adresa de email, cu indicarea funcţiei dorite: hr@eiservice.md
Tel. 068608001

Telefon
+373 68 608001
E-mail hr@eiservice.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word