Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

31 octombrie 2013

Chişinău · Student Adventure joburile companiei »

Vârsta Sex
21 - 30 ani Masculin

Descriere post:
- Promoveaza serviciile si imaginea companiei, si furnizeaza informatii corecte legate de ofertele companiei
- Organizeaza si participa la evenimente/actiuni desfasurate cu implicarea partenerilor straini si a Ambasadei SUA
- Identifica noi clienti, ii contacteaza, si stabileste intalniri cu acestia
- Formeaza, conduce si extinde reteaua de colaboratori
- Indeplineste target-uri (tintele de vanzari) si raspunde pentru performanta retelei de colaboratori
- Desfasoara activitati de consiliere a clientilor in cadrul programelor de schimb cultural
- Furnizeaza permanent feedback pentru imbunatatirea strategiei de marketing, astfel incat sa obtina rezultate cat mai bune si, implicit, un bonus mai mare
- Remuneratia se face cu salariu fix si comision, marimea caruia este direct proportionala cu rezultatele obtinute
- Posibilitate de crestere profesionala si promovare in cadrul companiilor partenere din Europa si SUA.

Cerinte:
- Absolvent/a studii universitare
- Virsta 21-30 ani
- Abilitati de vanzare si negociere; de organizare si prioritizare a sarcinilor de lucru
- Aptitudini de comunicare orala si scrisa
- Personalitate deschisa, relationeaza usor cu clientii potentiali, persoane necunoscute
- Capacitatea de a forma propria echipa de promovare si de a implementa toate tehnicile de comunicare cu potentialii clienti
- Orientare catre client si catre rezultate;
- Aptitudini pentru a construi increderea clientilor;
- Spirit de initiativa, adaptare in orice situatie, rezistenta la stres;
- Capacitatea de a urmari si controla eficient mai multe task-uri simultan;
- Cunostinte solide de limba romana, rusa, engleza scris si vorbit;
- Cunostinte de operare PC (Excel, Word, Outlook, PowerPoint).

Telefon
+373 22 808580
E-mail info@studentadventure.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word