no saved

22 january 2014

Team leader (liderul grupei de reprezentanţi medicali)

Chisinau · Grand Medical company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 3 years

Cerinţe:
• Studii superioare medicale sau farmaceutice – condiţie obligatorie;
• Experienţă de muncă în domeniul farmaceutic cel puţin 3 ani, în poziţie de lider al grupei cel puţin 2 ani, este binevenită experienţa de muncă în calitate de reprezentant medical;
• Abilităţi: abilităţi de vânzare, negociere, prezentare, coaching, planificarea şi organizarea activităţii reprezentanţilor medicali.

Responsabilităţi:
• Promovarea produselor companiei în teritoriul alocat;
• Organizarea activităţii, instruirea şi controlul reprezentanţilor medicali( în subordine 6 persoane);
• Activitatea cu liderii de opinie publică;
• Planificarea şi realizarea planului activităţilor de marketing.

Condiţii de muncă:
• Salariu decent;
• Sistem de bonusare (bonus trimestrial şi anual);
• Angajarea conform legislaţiei muncii din Republica Moldova;
• Laptop corporativ;
• Compensarea convorbirilor telefonice;
• Compensarea cheltuielilor de transport;
• Instruire şi traininguri din contul companiei .

Program de muncă – Full time

E-mail md@grandmedical.eu