no saved

04 may 2016

Chisinau · Novamed company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Responsabilitati-
- implementeaza strategia de vanzari a companiei
- promoveaza serviciile medicale si imaginea firmei
- negociaza si stabileste intalniri regulate cu clientii cheie
- mentine legatura cu clientii companiei
- este responsabil de culegerea informatiilor din piata
- intocmeste rapoarte lunare cu privire la activitatea desfasurata
Cerinte
- Studii superioare finalizate (preferabil chimie, farmacie, biologie biotehnologie, medicina veterinara sau cunostinte generale in aceste domenii)
- experinta in domeniul vanzarilor/ pe un post similar – minim 2 ani
- cunostinte limba engleza nivel mediu, rusa
- permis conducere categoria B, auto personal
- disponibilitate de deplasare in afara Chisinaului
- cunostinte PC
- abilitati excelente de comunicare, negociere
- persoana comunicativa, responsabila, organizata, cu spirit de echipa
Beneficii Oferite
- Salariu fix motivant
- Comisioane in functie de vanzari
- Bonusuri la indeplinire target
- Alte beneficii

Phone number
+373 22 106783
Fax +373 22 000700
E-mail ciobanu.lilia@novamed.md
Web-Site novamed.md