Log in Register
Password Forgot password?
Password

Enter Close
no selected

Job Vacancies

no saved

20 september 2022

Romania - București · Laser Processing company jobs »

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
Еxperiență în sudură prin metodele MIG, MAG, sudarea pieselor din oțel carbon, oțel inoxidabil și aliaje de aluminiu;
Cunoașterea procedeului TIG (procedeu de sudare 141);
Cunoștințe de desen tehnic (constituie un avantaj).
Sarcina:

Sudarea structurilor metalice prin metodele MIG, MAG, WIG (lucrările se vor executa în halele de producție ale întreprinderii).

CONDIȚII DE MUNCĂ:
Job stabil într-o companie stabilă;
Pachet social deplin;
Cursuri de pregătire profesională.

ТРЕБОВАНИЯ К СОИСКАТЕЛЮ:
Опыт сварочных работ методиками: MIG, MAG, с углеродистой сталью, с нержавеющей сталью а также алюминиевыми сплавами;
Владение, процессом TIG (сварочный процесс 141) как с углеродистой, так и с нержавеющей сталью и алюминиевыми сплавами;
Умение читать техническую документацию.

ОБЯЗАННОСТИ:
Сварка металлических конструкций методами MIG, MAG, WIG. Работа в помещении цеха.

УСЛОВИЯ ТРУДА:
Cтабильная работа в стабильной компании;
Полный социальный пакет;
Курсы повышения квалификации.

Phone number
+40 78 7776499
E-mail info@laserprocessing.md
Web-Site https://laserprocessing.ro/ro/
Action with this job:

Save in Notepad

Save as Word .doc