no saved

15 november 2016

Sofer international cat c+e

Belgium - Liege · Weegree company jobs »

Salary Sex Work experience
300 EUR Does not matter from 2 years

Descrierea postului:

• Munca intr-o firma de transport pe pozitia de sofer de camion (categorie - CE ).

• Lucru pe camioane marca DAF euro 5 in Belgia, Franta, Germania si Danemarca
• Responsabil pentru incarcarea si descarcarea bunurilor.

Cerinte:

• Carnet de sofer C + E valid.

• Minimum 2 ani de experienta ca sofer international.

• Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre urmatoarele limbi: Engleza, Germana sau Franceza.

• Card electronic.

• Disponibilitate si corectitudine.

• ADR-ul nu este necesar.

Oferim:

• Salariu atractiv 300 euro net/luna + 55 euro net/zi diurna.

• Asigurare garantata.

• Contract pe Polonia.

• Consultant la distanta pe toata perioada contractului.

• Sistem de lucru 2 luni cu 2 saptamani.

• Unul dintre drumurile Romania – Belgia sau Belgia – Romania este decontat la salar de firma pana in suma de 120 euro.

• Haine de lucru si echipament pentru muncă oferite de firma.

Informatii aditionale:

Data inceperii: cat mai curand posibil!!!

Phone number
+373 22 903810
E-mail a.dereli@weegree.com
Web-Site weegree.com