no saved

30 april 2015

Chisinau · BC COMERTBANK . company jobs »

Secretar referent in Serviciul personal al Bancii

Obiectivul postului
Optimizarea şi organizarea lucrărilor şi de birotică şi secretariat

Cerinte fata de candidat:
Studii superioare sau medii de specialitate.
Inteligenţă (raţionament şi reflecţie, capacitate de analiză şi sinteză, bun simţ şi întelegere, perspicacitate), memorie, atenţie iniţiativă, spirit creativ, simţul estetic, calităţi de organizator şi spiritul de ordine, calităţi de vorbire şi redactare, politeţe, meticulozitate, tact şi diplomaţie, punctualitate, autocontrol, capacitatea de a comunica, independenţă, capacitatea de a colabora, atitudine pozitivă faţă de muncă, buna dispoziţie şi simţul umorului, loialitate, confidenţialitate, capacitatea de a lucra sub presiune.
Asumarea responsabilităţilor.
Cunoaşterea limbilor de stat, ruse şi engleze.
Buna cunoastere a urmatoarelor aplicatii: Word, Excel, PowerPoint.\
Tinuta impecabila.

Phone number
+373 22 839839
Fax +373 22 839840
E-mail secretary@comertbank.md
Web-Site comertbank.md