no saved

16 august 2017

Responsabil promovare companie

Chisinau · ELIRI company jobs »

S.A. „Eliri” anunta concurs pentru suplinirea functiei de Responsabil promovare companie.
Responsabilitati :
- Dezvoltarea si promovarea imaginii societatii;
- Mentinere relatii cu clientii;
- Intocmirea contracte de locatiune;
- Gestiune contracte cu clienti si furnizori;
- Realizarea/redactarea de proiecte;
- Realizarea de rapoarte şi diverse prezentări;

Cerinte :
- Studii superioare complete (domeniul economie, specializare marketing),
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză,
- Abilitati de comunicare , elocventa in exprimare,
- Cunoștințe și experiența practică de operare MS Office.

Conditii atractive de munca,
Pachet social inclus.
Potentialii candidati sunt rugati a transmite CV-ul la adresa haidautanea@mail.ru cu specificarea functiei pentru functiei pentru care se opteaza.

E-mail haidautanea@mail.ru