no saved

18 june 2014

Chisinau · Tipo Direct Serv company jobs »

S.C. Tipo Direct Serv srl
avand activitati de baza: Tipar Digital.
ANGAJEAZA:

Responsabil Producere Candidatul ideal: practica in domeniu, cunostinte teoretice si practice a tehnologiilor de imprimare, capacitate de analiza, planificare si organizare a activitatii cu respectarea termenilor de realizare si abilitati multitasking, cunostinte calculator, responsabil, ambitios, harnic, flexibil, dinamic, rezistent la conditii de stres.

Responsabilitati: organizarea activă a procesului de lucru, supravegherea proceselor de producere si a stocurilor de materie prima, controlul calitatii produselor, gestionarea comenzilor, cunoaşterea tuturor operaţiunilor până la tipar şi după tipar, intocmirea rapoartelor cu indicatori specifici productiei, asigurarea respectarii instructiunilor de lucru si de securitate a muncii.

Obligatoriu expedierea CV cu poza la emailul: acojocaru@tipodirect.ro.
1- preselecţia se face prin CV
2- interviul

E-mail acojocaru@tipodirect.ro
Web-Site tipodirect.ro