no saved

26 december 2019

Beltsi · ”MAXMANSERV” company jobs »

Salary Sex Work experience
2000 USD Does not matter from 5 years

DIRECTOR DE PRODUCERE

Responsabilitati:
- Organizarea lucrărilor pentru implementarea planului de lucru de către toate sectiile de producere.
- Planificarea, coordonarea și asigurarea interacțiunii eficiente a tuturor sectiilor de producere, controlul operațional în toate etapele de producere;
- Managementul și susținerea tuturor etapelor de cusut a modelelor în sectia de cusut.
- Distribuția sarcinilor planificate pentru sectiile de producere și reglementarea operațională a procesului de producție, coordonarea lucrărilor unităților de producție;
- Pregătirea și implementarea unui plan de acțiune în domeniul optimizării producției: (optimizarea numărului de personal, îmbunătățirea calității produselor, reducerea costurilor, crearea și urmărirea unui sistem de motivație a personalului)
- Dezvoltarea unui sistem de motivație și remunerare pentru angajații din producere;
- Negocierea cu clienții, monitorizarea redactării contractelor, cererile de licitație;
- Monitorizarea respectării tehnologiilor de producere, precum și a procesului de comandă a materiilor prime și a produselor finite;
- Controlul calității produselor finite;
- Monitorizarea și aplicarea tuturor deciziilor de conducere;

Cerinte:
· Studii superioare;
· Experiență similară în producere de cel puțin 5 ani (intreprindere de cusut);
· Cunoașterea programelor (1C, Excel);
· Experiență în formarea normelor de consum, dezvoltarea schemelor tehnologice (asamblarea utilajului);
· Abilități organizaționale;
· Cunoașterea limbii engleze este un avantaj;
· Cunoașterea utilajului de cusut.

Conditii:
- Lucru într-o companie mare de cusut, stabilă, în curs de dezvoltare dinamică, care ocupă o poziție de lider pe segmentul său de piață;
- Angajare oficială, social complet. pachet;
- Salariu - de la 2.000 USD + bonus;
- Locul de muncă - mun. Bălți
Reluați, indicând poziția, trimiteți prin e-mail: valicica79@mail.ru
tel. 079000992

Phone number
+373 79 000992
E-mail valicica79@mail.ru