no saved

27 april 2021

Operator vorbitor de limba greaca (oficiu + la distanta)

Chisinau · EuroCall company jobs »

Salary Sex
8000 MDL Does not matter

Cerințe:

- Rezistența la stres;
- Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
- Abilități de negociere și promovare a produsului;
- Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate;
- Cunoaşterea excelentă a limbii greacă (scris și vorbit)
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Abilitatea de a exprima clar și accesibil gândurile.

Responsabilități:

- Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
- Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
- Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

Va oferim:

- Instruire gratuită de la 3 la 7 zile;
- Mediul plăcut de lucru cu echipă binevoitoare și profesionistă
- Grafic de lucru flexibil, full-time, part-time;
- Posibilitatea de a lucra de la distanță;
- Salariu fix + bonus garantat + premii după rezultate cu un venit total de la 8000 MDL net;
- Avem plan ușor de îndeplinit, pentru că lucrăm cu vânzări ”fierbinți”;
- Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;
-Posibilitatea de a avansa în cariera;

Așteptăm CV-urile voastre pe email: eurocallmd@gmail.com și apelurile la numerele: 061104565 (Nicoleta)/062121113

Phone number
+373 61104565
E-mail eurocall123@gmail.com