no saved

01 december 2016

Belgium - Fleurus · Weegree company jobs »

Descrierea postului:
• Lucru intr-o companie implicată în producția și instalarea de linii de producție și de dispozitive de ridicare industriale.
• Asamblarea, imbinarea, tăierea, decuparea și sudarea structurilor metalice.
• Suspendarea și mutarea obiectelor cu macaraua.
• Mutarea construcției cu ajutorul macaralei, etc.
• Operare Nacele si motostivuitor tip Clark.
• Sudarea elementelor din oțel și oțel inoxidabil cu o grosime de intre 3 si 10 mm cu electrodul (MMA).
• Lucru la înălțime.

Cerinte:
• Experienta de lucru pe o poziție similară.
• Nivel comunicativ de limba franceză.
• Cunostinte de desen tehnic.
• Cunoașterea tehnicilor, reguli de manipulare, realizarea elementelor constructiei.
• Operarea Nacelelor si a motostivuitorului tip Clark
• Abilitatea de a opera manipulatorul telescopic Manitou este un atuu.
• Fara frica de înălțimi
• Forta fizica, rezistenta la zgomot și de stres.
• Fara alergii.

Oferim:
• Salariu atractiv.
• Munca pe termen lung într-o companie de renume.
• Apartament gratuit, complet echipat.
• Asigurare garantată.
• Înapoierea costurilor de depreciere a vehiculului și naveta.
• Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. (posibilitate de ore suplimentare)
• Haine si echipament de lucru.

Informatii suplimentare:
Data inceperii: cat mai curand posibil!

Phone number
+373 22 903810
E-mail a.dereli@weegree.com
Web-Site weegree.com