no saved

01 december 2016

Mecanic masini transportoare

Belgium - Fleurus · Weegree company jobs »

Descrierea postului:
• Conservare/intretinere/reparatii electromecanice a masinilor transportoare.
• Munca pe masini transportoare: cu curea, cu lanturi, cu suruburi si vertical.
• Configurare, instalare si conectare role, roti si roti dintate.
• Verificarea fluxului de curent in dispozitivele masinilor transportoare.
• Caratul incarcaturii grele si fixarea acestora la benzile transportoare..
• Munca pe santier in Belgia.

Cerinţe:
• Experiență de munca pe un post similar.
• Nivel comunicativ al limbii franceze.
• Cunostinte de electromecanica in special mecanica masinilor transportoare.
• Abilitatea de a rezolva problemele technice in legatura cu masinile transportoare.
• Putere fizica.
• Acuratete, precizie si capacitatea de analiza.
• Masina personala este un atuu.

Oferim:
• Salariu atractiv.
• Apartament gratuit, complet echipat.
• Asigurare garantată.
• Consultant la distanta pe toata durata proiectului
• Posibilitatea de a primi bani in avans in primele 2 luni de lucru.
• Garantat 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
• Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
• Haine de lucru si echipament pentru muncă.
• Asistență în organizarea drumului în Belgia.

Informații suplimentare:
• Data inceperii: cat mai curand posibil

Phone number
+373 22 903810
E-mail a.dereli@weegree.com
Web-Site weegree.com