no saved

02 may 2017

Chisinau · Legal Work company jobs »

Salary Work experience
7000 MDL from 3 years

Cunostinte, abilitati si cerinte necesare:
- Studii superioare sau/ si post-universitare în domeniul de Marketing, PR, Vânzari
- Experienta profesionala în domeniul de Marketing, PR, Vânzări, Brand Management min. 3 ani
- Abilităţi de a efectua cercetari de marketing (studii de piaţă, concurenţi, clienţi)
- Abilităţi de a efectua acţiuni şi a organiza evenimente de Marketing
- Cunoasterea limbilor Româna, Rusa
- Cunostinte temeinice de operare PC (Excel, Word, Ppt,)
- Calificare profesionala aditionala în domeniul Marketing, PR (cursuri, traning-uri) va constitui un avantaj

Responsabilitati:
- Elaborarea strategiei de marketing a companiei şi monitorizarea realizării acesteia
- Analiza pietii: activitatea concurentilor, detectarea portofoliului de clienti
- Planificarea, organizarea si realizarea actiunilor de promovare si marketing, campanii publicitare, actiuni de sarbatori, tombole
- Planificare si Implementare a tacticilor/ activitatilor de sporire a numarului de vizitatori si clienti potentiali in farmaciile din tară
- Analiza eficienţei campaniilor publicitare, a actiunilor de marketing, activitatilor PR
- Elaborarea materialelor publicitare şi organizarea confecţionării acestora (conlucrarea cu agentiile de publicitate)
- Coordonarea activitatii si serviciilor cu prestatorii de produse media, agentii de publicitate
- Gestiunea si utilizarea instrumentelor de marketing: spot-uri, amplasarea banerelor, amplasarea marfii
- Gestiunea si promovarea anumitor Brand-uri exclusiviste
- Si alte responsabilitati legate de marketing.

Condiții de lucru:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet corporativ de telefonie mobilă;
- formare profesională continuă;
- program de lucru: 9:00-17:00 (luni-vineri);
- salariul-7000lei;
- condiții de muncă excelente și un colectiv unit.
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon menționat.

Phone number
+373 67 309393
E-mail office.resurseumane@mail.ru