no saved

28 october 2020

Chisinau · Advance Suprem IT company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Marketolog
Cerinte:
1. Studii superioare de specialitate;
2. Experiența de muncă într-un post similar;
3. Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
4. Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor;
5. Abilități de convingere, organizare și planificare;
6. Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
7. Capacități de a lucra în echipă și individual;
8. Cunoașterea limbii române, limbii ruse, și limbii engleze (care va constitui un avantaj);

Responsabilitati:
1. Promovarea imaginii companiei;
2. Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
3. Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
6. Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
7. Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Vei beneficia de:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Pachet social complet;
4. Un mediu de lucru activ;
5. Program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00;
6. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.
Expediază-ne un mesaj, unde indici postul pentru care aplici și cv-ul pe hr@smad-grup.md

E-mail Advance.SupremIT@gmail.com