no saved

22 august 2014

Chisinau · Amplica company jobs »

Marketolog
Ești tînăr, ambițios și plin de energie?
Atunci noi suntem ceea de ce ai nevoie!
Transformăți energia într-o carieră de succes alături de echipa AMPLICA!

Responsabilitățile tale vor fi:
• Planificarea activităților de marketing;
• Implementarea activităților de marketing;
• Controlul asupra performanțelor activității de marketing;
• Menținerea relațiilor de colaborare cu clienții;
• Coordonarea fluxului de materiale promoționale (ordine - livrare).
Tot ce avem nevoie din partea ta este:
• Studii superioare;
• Experiență anterioară în domeniul marketing-ului sau a vînzărilor;
• Exprimarea fluentă în limbile de stat și rusă, cunoașterea limbii engleze – constituie un avantaj;
• Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet);
• Aptitudini organizatorice, capacitatea de a lua decizii;
• Responsabilitate față de muncă;
• Capacitatea de a învăța rapid;
• O mare, mare dorință de a-ți pune în practică toate cunoștințele;
• Ambiție, dorință și cît mai mult pozitivism.
La rîndul nostru, noi îți oferim:
• Lucru alături de o echipă tînără și dinamică;
• Salariu atractiv;
• Te susținem pentru ca tu să te dezvolți, arată-ne doar dorința.

Dacă ești cointeresat să faci parte din echipa noastră, atunci te rugăm să expediezi CV-ul la adresa electronică hr@seoforce.biz și în tema e-mailului să specifici postul de muncă pentru care candidezi și sursa de unde ai aflat despre postul vacant.
Vă urez succes la toți!!!

Phone number
+373 69 781034
E-mail amplica.hr@yandex.com
Web-Site amplica.md