no saved

06 april 2017

Chisinau · Energy Fitness company jobs »

Salary Sex
5000 MDL Does not matter

Unul dintre cele mai de succes proiecte din Republica Moldova – rețeaua de cluburi de fitness ENERGY FITNESS este în căutarea candidaților la postul vacant:

Manager vânzări

Responsabilități:
• Contactarea potențialilor clienți din surse proprii și surse oferite de companie sau recomandări;
• Perfectarea apelurilor telefonice, privind abonamente, tipuri de plăți, promoții; stabilirea și petrecera înîlnirilor cu clienții potențiali;
• Identificarea nevoilor și cerințelor clientlui și oferirea informației necesare privind abonamentele și cartele de club, tipul plăților, condițiile înghețării și altă informație necesară;
• Negociere și întocmirea contractelor de vânzare/prelungire ale abonamentelor.;
• Menținerea bazei de date a clinților și întocmirea rapoartelor necesare;
Cerințe:
• Experiență în domeniu nu este necesară – suntem gata să învățăm „a vinde” de la zero.
• Posedarea limbilor: rusa și română la un nivel cel puțin mediu.;
• PC – la nivel de utilizator (MS Word, MS Excel);
• Calități personale: orientarea spre rezultat, pro-activ, sistemtic, dorința de a ajuta oamenii.

Beneficii oferite:

• Lucrul în unul din cele mai de succes cluburi de fitness.
• Salariu atractiv - rata 5.000 lei + % (salariu mediu de la 8.000 pînă 12.000 lei);
• Formare continuă și posibilitate de a influența asupra salariului/
• Posibilitatea de creștere profesională.
• Angajarea oficială și un pachet social deplin.
• Posibilitatea de acces liber la clubul de fitness, spa, Wellness & SPATermal (conform programului de bonus), reducere la produsele alimentare în fitness cafenea;
• Abilitatea de a participa activ la viața plină de evenimente a clubului, o echipă tânără ambițioasă și o atmosferă pozitivă.

Cv și fotografia expediați pe adresa electronică: recruiter@efitness.md

Numai candidații selectați prin CV vor fi invitați la interviu.

E-mail recruiter@mail.efitness.md