no saved

17 august 2015

Manager vinzari prefabricate din beton

Chisinau · ACTIVRUT company jobs »

Age Sex Work experience
25 - 40 years old Does not matter from 5 years

SRL „ACTIVRUT”, anunţă concurs pentru suplinirea postului de MANAGER VINZARI ELEMENTE PREFABRICATE DIN BETON.

Responsabilităţi :
- Asigură promovarea şi comercializarea elementelor prefabricate beton fabricate de Societate
- Asigură înregistrarea în calculator a vînzărilor a prefabricatelor beton
- Cunoşaterea nomeclatorului de produse fabricare de societate
- Cunoasterea caracteristicilorde baza a prefabricatelor din beton, elementelor metalice
- Asigură evidenţa zilnică a elementelor prefabricate din beton stocate la depozitul Societăţii
- Întocmeşte oferta de mărfuri (elementelor prefabricate din beton
- Urmăreşte atragerea de noi clienţi
- Urmăreşte realizarea planului de vînzări lunar şi anual stabilit
- Răspunde de întocmirea documentelor de livrare
- Colaborează cu clienţii în vederea comercializării producţiei finite
Cerinţe :
- studii superioare tehnice
- experienţă în domeniu min. 5 ani
- vîrsta de la 25-40 ani
- cunoaşterea calculatorului
- cunoaşterea limbilor română şi rusă
Se oferă :
- Salariul atractiv.
- Condiţii prielnice de muncă.
- Pachetul social inclus.
Persoanele ineresate pot expedia Cv-ul la adresa resurseumane@bk.ru sau haidautanea@mail.ru cu specificarea functiei pentru care se opteaza

E-mail resurseumane@bk.ru