no saved

18 april 2016

Manager vinzari (angro)

Chisinau · Catadeni-Lux company jobs »

Companie de materiale de constructie anunta postul vacant de manager vinzari.

Cerinte fata de candidati:

- Studii superioare - Cunoasterea fluenta a limbilor romina si rusa - Experienta in vanzari – este un avantaj. - Cunoasterea specificului vinzarilor angro. - Utilizator PC, Microsoft office - Orientare spre rezultat si spre clientela - Abilitatea de a negocia, de a convinge, de a intra in discutii

- Responsabil, comunicabil si intreprinzator - Personalitate activa

- Rezistent la stres

Responsabilitati:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti

- Cautare clenti noi

- Incheierea contractelor de vinzare-cumparare

- Vizitarea clientilor

Conditii:

- Salarii competitive - Pachet social complet - Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor - Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei - Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoarea adresa de e-mail: gotca.victor@mail.ru; gotca.victor@piramida.md. Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidatii care intrunesc cerintele postului vor fi contactati in vederea unui interviu.

Phone number
+373 60 970113
E-mail gotca.victor@mail.ru