no saved

25 march 2014

Chisinau · StarNet company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Responsabilități:
- Verificarea și redactarea actelor cu caracter juridic.
- Acordă asistență juridică și colaborează cu companiile din grupul StarNet.
- Reprezintă interesele Companiei în cadrul instanțelor de judecată, altor organe de drept și asociații obștești.
- La indicația Conducerii Companiei pregătește materialele pentru examinarea în instanțele judecătorești.
- Reprezintă Compania în instanțele respective, organele de stat și organizațiile obștești în scopul protejării intereselor ei.
- Lucrul cu debitorii/colector
- Colaborarea cu insituții de stat și privat pentru buna rezolvare a tuturor problemelor de natura juridical.
- Soluționează problemele apărute în activitatea companiei din punct de vedere legal;

Cerințe:
- Studii superioare juridice (Facultatea de Drept)
- Cunoașterea limbii engleze obligatoriu.
- Cunoașterea în detaliu a normelor juridice aplicabile în Moldova.
- Experiența relevantă pe un post similar (minim 1 an)
- Excelente abilități de comunicare, putere de concentrare și capacitate de sinteză
- Bune cunoștințe de operare PC
- Abilități de comunicare și relaționare
- Rezistență la stres, persoană aptă să facă față termenelor limită

Conditii:
Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa de email, cu specificarea postului – Jurist.

E-mail angajare@starnet.md