no saved

11 october 2015

Inginer tehnico comercial

Chisinau · ISP INTER company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

Inginer Tehnico Comercial

Candidatul ideal:
Angajam inginer mecanic cu experienta minima de 2 ani in reparatia echipamentelor complexe (utilajelor agricole) cu cunoasterea limbii engleze.

Descrierea jobului:
Postul presupune activitati specifice de reparatie a utilajelor agricole (tractoare, alte echipamente precum: administratoare de ingrasaminte, stropitoare, cultivatoare, pretaietoare, tocatoare-faramitatoare, defoliatoare etc) la sediul clientului, reparatii in garantie si post garantie, precum si efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

Responsabilitati:
- Vizita clientilor si prezentarea utilajelor agricole
- Organizarea demonstratiilor utilajelor agricole
- Punere in functiune si intretinerea ulterioara a utilajelor
- Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie

Cerinte:
- Studii tehnice finalizate, absolvirea Facultatii de Mecanica/Mecanica Agricola/ Electromecanica
- Experienta relevanta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, tractoare, camioane, etc.) de minim doi ani
- Cunostintele in segmentul electric reprezinta un avantaj
- Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a efectua deplasari
- Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic
- Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica
- Interes pentru echipamentele agricole
- Spirit de initiativa si cooperare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita
- Permis de conducere categ. B.

Angajarea se face in baza de interviu, dupa analiza CV-ului. Adresa de email pentru expedierea CV-ului: info.ispinter@gmail.com

Phone number
+373 69 847771
E-mail info.ispinter@gmail.com