no saved

13 june 2016

Chisinau · O.M. Credite Pentru Toti company jobs »

Salary
6000 MDL

Cerințe:

Studii superioare finalizate in domeniul economiei.
Abilități foarte bune de comunicare, negociere și rezolvarea problemelor.
Capacități de a se comporta politicos, bunavoință, atitudine amabilă, politețe, gentilețe.
Abilitatea de a gandi logic, corect, structurat și capacitatea de a exprima aceste gânduri.
Cunoașterea limbilor română și rusă.
Cunoștințe și experiență practică în MS Office.

Responsabilități:

Promovarea produselor și serviciilor companiei, prin discuții cu clienții.
Analiza cererilor de imprumut.
Completarea cu atenție a documentației și incheierea contractelor.
Verificarea cu atenție maximă a documentelor completate de client pentru a se asigura de corectitudinea informațiilor și conformitatea cu politica companiei.

Compania oferă:

Un mediu de lucru pozitiv cu oportunități de creștere profesională și dezvoltare personală.
Salariu de la 6 000 MDL, care crește treptat pe baza rezultatelor obținute.
Training-uri de specialitate.
Lucru intr-o echipa prietenoasă și pozitivă.

Dacă indepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să expediați CV-ul + foto, la adresa de e-mail: hr@cpt.md

Phone number
+373 22 223030
E-mail hr@cpt.md
Web-Site cpt.md