no saved

01 september 2015

Experience worker needed

Dnestrovsk · Park Plaza Hotel company jobs »

Am Gestionarea Park Plaza Hotel sunt în prezent în căutarea pentru persoanele fizice pentru a ne ajuta împinge limitele, sparga din nou și să ia industria hotelieră în zonele îndrăznețe, neexplorate. Oportunități unice există în prezent în cadrul:
Departamentul Customer Service.

Abilitati
Trebuie să aibă bune abilitati de comunicare.
Trebuie să aibă o bună abordare pentru a lucra.
Trebuie să aibă o bună înțelegere a limbii engleze.
Trebuie să aibă un un bun nivel de educație atins.

Responsabilități de locuri de muncă

Ia informații de plată și alte informații pertinente, cum ar fi adrese și numere de telefon.
Plasa sau anula comenzi.
Răspundă la întrebări despre garanții sau termeni de vânzare.
Acționează în calitate de societate paznicul.
Propună soluții atunci când un produs defecțiuni.
Produs mâner amintește.
Încercarea de a convinge client să-și reconsidere anulare.
Informeze clientul de oferte si promotii.

Persoană interesată trebuie să transmită acestora CV / CV prin e-mail la Andrew Gifford pentru procesarea rapidă de aplicare.
EMAIL; recruit.parkplaza@gmail.com

Cu stimă,
De management
Park Plaza Hotel

Phone number
+373 69 612914
E-mail recruit.parkplaza@gmail.com