no saved

31 october 2013

Chisinau · Mary Kay company jobs »

Vrei sa fii propriul tau Boss? Vrei sa nu depinzi de nimeni si sa ai timp liber ca sa il poti petrece cu prietenii si familia? Atunci nu rata sansa unica sa te alaturi companiei Mary Kay care este una dintre cele mai mari companii, care oferă produse pentru îngrijirea pielii şi cosmetică decorativă după metoda vânzărilor directe.

Responsabilitati:
- Vinzarea produselor companiei
- Identificarea și atragerea clientilor proprii
- Prezentarea produselor și serviciilor
- Promovarea produselor companiei, lucrul cu clientii proprii

Cerinte:
- Experienta de munca nu e obligatory
- Competente de cautare activa a clientilor proprii
- Abilitati de comunicare, aspect fizic placut prezentabil
- Aptitudinea de invatare eficienta ,Organizare
- Cunoasterea limbilor rusa si romana nivel conversational
- Abilitatea de a convinge
- Abilități de negociere și promovare a produsului;

Compania oferă:
- Traininguri si seminarii, orpentate spre promovare profesionala
- Instruire privind metodele de lucru cu clienții
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii;
- Bonusuri si cadouri garatate din start sip e parcurs
- Cresterea rapida pe plan profesional
- Persoanele pe care ii atragi sunt clientii tai directori
Daca sunteti cointeresati trimite-ne CV-ul la adresa de email.

Phone number
+373 69 159516
E-mail mkmoldova@yahoo.com