no saved

18 september 2023

Chisinau · Imperial Dent company jobs »

Clinica stomatologică din Chișinău Imperial Dent are nevoie de oameni noi în echipă!! Căutăm asistent/ă medical/ă!!

Responsabilități:
- Asistarea medicului stomatolog pe toată durata actului medical;
- Sterilizarea instrumentelor de lucru;
- Pregătirea cabinetului stomatologic conform standardelor igienico-sanitare.

Cerințe:
- Studii medii de specialitate complete;
- Responsabilitate, amabilitate și aspect fizic plăcut;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Anunțul nu se adresează studenților.

Oferim:
- Activitate într-o echipă dinamică și profesionistă;
- Salariu motivant și pachet social deplin;
- Instruire și dezvoltare în domeniu;
- Oportunități de carieră și creștere profesională.
- Program de lucru: luni-vineri 08.30-19.00 și sâmbăta 08.30-14.00 (cu pauză de masă).

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, așteptăm CV-ul tău!
Mail: contact.imperialdent@gmail.com
Telefon: 069 259 238

Phone number
+373 69 259238
E-mail contact.imperialdent@gmail.com
Web-Site https://imperialdent.md/